فروش کفش
چهارشنبه , تیر ۱۸ ۱۳۹۹
خانه / کفش اسپرت بچه گانه / خرید کفش بچه گانه پسرانه و دخترانه

خرید کفش بچه گانه پسرانه و دخترانه

خرید کفش بچه گانه به نظر خیلی ساده است در حالیکه برای خرید کفش بچه گانه نکات زیادی را باید مورد توجه قرارداد. برخی موارد که هنگام خرید کفش بچه گانه میتوان درنظر گرفت:

  1. فرم یا قالب کفش بچه گانه
  2. جنس کفش بچه گانه
  3. انتخاب کفش بچه گانه بر اساس فصل
  4. راحتی کفش بچه گانه
  5. میزان دوام کفش بچه گانه

دلایل توجه به موارد و نکات انتخاب کفش بچه گانه

  • اولین نکته، توجه فرم کفش با توجه به سن کودک است. چراکه پای کودک درحال رشد است و فرم کفش باید براساس این نکته طراحی و تولید شود.
  • نکته بعدی جنس کفش بچه است. لایه داخلی کفش که با پای کودک در تماس است باید از مواد طبیعی تهیه شود. همچنین جنس کفش از لحاظ زیره هم باید انعطاف کافی را دارا باشد.
  • درباره خرید کفش بچه در فصول مختلف هم نکات زیادی وجود دارد. کفش هایی که بعنوان کفش تابستانی در بازار عرضه میشوند معمولا بازتر هستند و باید مراقب بود که این باز بودن به پای کودک صدمه نزند.

کفش بچه گانه دخترانه و پسرانه

خرید کفش بچه گانه دخترانه با توجه به طیف رنگی وسیعی که در این گروه وجود دارد به نسبت کفش بچه گانه پسرانه راحت تر به نظر میرسد. در صورتیکه کفش پسرانه هم تنوع زیادی دارد. هم از لحاظ رنگ و هم مدل کفش. مثلا کفش هایی که با الگوبرداری از کارتون ها و فیلم های مورد علاقه بچه ها طراحی و تولید شده اند.

خرید کفش بچه گانه دخترانه

خرید کفش بچه گانه بهتر است با درنظر گرفتن سن کودک، سلیقه و انتخاب خود کودک باشد. معمولا دخترها برای خرید لباس یا کفش حساسیت بیشتری نشان میدهند که این موضوع گاهی اوقات به پدرمادرها کمک میکند تا برای خرید همراه کودک خود باشند و دچار سردرگمی در انتخاب نشوند.

کفش بچه گانه دخترانه در بیشتر موارد با رنگ صورتی به ذهن میرسد، در حالیکه طیف رنگی وسیعی برای کفش دخترانه وجود دارد.

 

خرید کفش بچه گانه پسرانه

کفش بچه گانه پسرانه و دخترانه

تنوع مدل های کفش پسرانه نسبت به کفش دخترانه خیلی کمتر بنظر میرسد؛ در صورتیکه کفش پسرانه هم تنوع زیادی دارد. هم از لحاظ رنگ و هم مدل کفش. مثل کفش هایی که با الگوبرداری از شخصیت کارتون ها یا فیلم های مورد علاقه بچه ها طراحی و تولید شده اند یا کفش اسپرت پسرانه که تنوع خیلی زیادی دارد.

برای تهیه کفش بچه گانه با کیفیت با ما درتماس باشید.
همچنین برای پیدا کردن مدل های جذاب کفش بچه گانه و دیدن تنوع رنگ آنها از کانال تلگرام ما هم دیدن کنید. https://t.me/irankidsshoes

جهت خرید و فروش تمامی محصولات کفش بچه گانه میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09121383171
تلفن دفتر تهران: 02177717815
ایمیل: irankidsshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کفش بچه گانه خارجی اسپرت با بهترین قیمت در شرکت های وارد کننده

در شرایط اقتصادی حال حاضر اغلب خانواده ها تمایل دارند که کفش اعضای خانواده را از تولیدی ها و مراکز اصلی پخش آن ها خریداری کنند تا از قیمت مناسب تر برخوردار باشد

آراد برندینگ
کانال تلگرام